faaliyet alanlarımız

İHRACAT

20 yıllık uzmanlığımız, deneyimli ekibimiz, hukuk, gümrük ve finans danışmanlarımız nedeni ile bizim iddialı olduğumuz iş alanımızdır.

Uzmanlığımız; tecrübemizi uzmanı olduğumuz Ortadoğudan Avrupaya geniş coğrafya dan yeni ülkere yaymaktır.

Tecrübemiz, ihracatını yaptığımız geniş yelpazedeki ürünlere yeni ürünler ekleyebilme kabiliyetini göstermektir.

Ekibimizin yeteneği, müşterilerimiz için yüksek kalitede ve hızlı hizmet sağlamaktır.

Önceliğimiz, müşterilerimizin aşağıdaki örnekleri verilmiş taleplerini hızlı açık ve yasalara uygun bir şekilde karşılamaktır.

Inşaat malzemeleri başta olmak üzere , örneğin alüminyum,

Ve bunların dışında kilitten, dayanıklı tüketim malzemeleri menteşesine, otomotiv yedek parçalarından enerji içeceğine çok geniş bir yelpaze.

Ülkemizin yüksek kaliteli ürün imajını hem temsil etmenin hemde yeni pazarlara genişletmenin sorumluluğunu taşıyoruz.

Hedefimiz, müşterilerilerimiz ile kalite, güven ve çözüm odaklı sürdürülebilir bir ilişki kurmak ve bu bağlamda Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır. Türkiye’nin potansiyeline inanıyoruz, Türk ürünlerinin kalitesine inanıyoruz ve ülkenin eğitimli insan kaynaklarının değerinin farkındayız.

Türkiye’nin öncü, kendi tedarikçilerimiz tarafından yaratılmış ve özenle geliştirilmiş olan markalarımıza inancımızla hareket emekteyiz.

 

İTHALAT

Ülkemizin ihtiyaçlarının farkındalığına dayanarak, müşterilerimize ithalat hizmeti verebilmek için ihracatta edindiğimiz deneyim, bilgi birikimimiz ve uzmanlığımızı kullanıyoruz.

İthalat hizmetinde önceliklerimiz, Türkiye’de üretilmeyen veya ülkede yetersiz miktarda üretilen ürün gruplarıdır. PVC, polietilen gibi petrokimyasallar, alüminyum, demir ve bakır gibi inşaat malzemeleri ithalat faaliyetlerimizde öncüdür. Geniş tedarikçi ağımız ve lojistik ve gümrük işlemlerimiz deki tecrübemiz sayesinde, müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak herhangi bir ürün grubunu ithal edebiliyoruz.

İhracat ve Transit Ticaret operasyonlarında kazandığımız dünya çapındaki güvenilirliğimizi, Türk müşterilerimize yüksek kaliteli ürün felsefesi, kaliteli hizmet anlayışı ile sunuyoruz.

Amacımız; dünya çapındaki tedarikçi ağımızı müşterilerimize sunarak müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak ve yetersiz ürün grupları açısından Türkiye’nin ihtiyaçlarını karşılamak.

Geniş üretici ağı, kaliteden ödün vermeme felsefesi ve Dış Ticarette uzman ekibimizle hareket ediyoruz.

TRANSİT TİCARET

Müşterilerimizi iş ortağı olarak görüyor ve hedeflerini kendimiz olarak alıyoruz. Tüm dünya, Türkiye’de üretilmeyen veya müşterilerimizin siparişlerini karşılayacak kadar üretilmeyen ürün grupları için tedarik pazarımızdır. Çözüm odaklı yaklaşımımıza dayanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yüksek kaliteli ürünler, hızlı servis ve uygun fiyatlarla cevap veriyoruz.

Transit Ticaret hizmetimizde tüm dünyayı göz önünde bulunduruyoruz ve tedarikçi ağımızı her yıl Çin, Hindistan, Güney Kore’den Avrupa ve Güney Amerika’ya kalite, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik temelinde genişletiyoruz. Menşe ve varış ülkelerinin ithalat ve ihracat işlemlerinde uzman kadromuzla, Transit Trade hizmetleri ile müşterilerimize sağlanacak seçenekleri artırıyoruz.

Müşterilerimize Transit Trade yoluyla sunulacak ürünlerin kalitesini AGP’nin kendi kalitesi olarak görüyoruz. Bu yönüyle ülkeleri ve üreticileri saha ziyaretleri ile değerlendiriyor, hizmet ve ürün kalitesinden emin oluyoruz. Ek olarak, sürdürülebilir kaliteyi korumak için şeker, otomotiv yedek parçaları ve alkolsüz içecekler gibi belirli ürün grupları için kendi markalarımızı oluşturduk.

Amacımız; Deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan partnerleri olmaktır.

20 yıllık ithalat ve ihracat tecrübelerimiz, uzman ekibimiz ve potansiyelimize inanan müşterilerimiz tarafından motive edilmektedir.